Історія

ЕЛСИС заснований в 1991р. і спеціалізується на розробці і серійному випуску вузлів електронної техніки, переважно радіохвильового і мікрохвильового діапазону. Вони використовуються в складних радіотехнічних системах, апаратурі широкого застосування і радіолокаційній техніці.

За більш ніж 20-річний період діяльності, підприємством розроблена широка гама виробів. Вона включає в себе підсилювачі потужності, підсилювачі з обмежувачами потужності, підсилювальні блоки, широкосмугові підсилювачі, малошумні підсилювачі, обмежувачі потужності, подільники/суматори потужності, прийомні модулі, гетеродини і інші вузли і модулі. Більш детальна інформація про продукцію представлена ​​у відповідних розділах сайту.

При розробці і виробництві використовуються передові технології та обладнання, кращі комплектуючі провідних фірм світу, що дозволяє постійно вдосконалювати конструкцію виробів, підвищувати їх якість і надійність. Цьому сприяє і сертифікація системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2000 в 2005 р і вимогам стандарту ISO 9001:2008 в 2009р.

Завдяки високій якості, продукція підприємства користується стабільним попитом як на внутрішньому ринку, так і в багатьох країнах світу, що забезпечує зростання обсягів виробництва.

В процесі розробки нових виробів максимально враховуються індивідуальні технічні вимоги та запити замовників, при цьому забезпечуються мінімальні терміни розробки.

ЕЛСИС орієнтований на випуск наукомісткої продукції, пропонує своїм замовникам різні вироби і послуги, що відповідають найвищим стандартам, і готовий розглянути будь-які пропозиції щодо взаємовигідної співпраці.